Тренінг-практикум написання власного висловлення на ЗНО з української мови

Вітаю! 

Тренінг — це відеозапис, який містить теоретичну та практичну частини загальною тривалістю 35 хвилин:

  • 20 хвилин – теоретична частина, у якій вивчаються вимоги до написання власного висловлення.
  • 15 хвилин – практична: приклад написання власного висловлення на проблемну тему, де прописані теза, аргументи, приклади. 

Максимум інформації за мінімум часу.

У чому особливість цього тренінгу? Під час тренінгу не лише вивчаються теоретичні питання, а й проводиться практична робота з написання власного висловлення за темою ЗНО. 

як написати твір на ЗНО

У відео досконало пояснено: як можна заробити максимум балів за правильне формулювання тези, надано практичні поради щодо аргументування власної думки, добору прикладів, написання висновку. 

що таке теза

Під час перегляду тренінгу ти навчишся вправно формулювати тезу, щоб отримати за це 2 бали, які додадуться до твого оцінювання. Переконаєшся, що від правильно вибору власної позиції залежить і успіх написання власного висловлення в цілому. Адже у тезі висловлюється позиція, яку ти далі будеш пояснювати.

аргументи 

Тренування щодо аргументування у власному висловленні – важливий момент цієї роботи. Практичні поради допоможуть вибудувати структуру твору та зрозуміти, як краще роздумувати, добираючи докази-підтвердження власної позиції.

приклад з літератури 

Не лише як прописати приклад з літератури правильно, а ще й про те, як зараховуються  приклади з інших видів мистецтва. Разом потренуємося добирати їх.

приклад з власного життя

Як заробити 2 бали за приклад з власного життя? Під час перегляду повної версії відео-тренінгу переконаєшся у тому, як правильно описати ситуацію, що зарахується як приклад з історії чи суспільного життя.

лексичні помилки 

 

 

Успіхів на ЗНО!